Walk Hard: The Dewey Cox Story

Naprosto ulítlá a neskutečně vtipná parodie na životopisné filmy typu Ray nebo Walk The Line, s výborným John C. Reillym v roli fiktivního zpěváka Deweyho Coxe. Raye jsem neviděl, ale z Walk The Line je tu hned několik parodických scén – například když je Dewey v depresi, tak vytrhává umyvadla nebo když ještě jako dítě omylem zabíje svého ohromně talentovaného bratra tak, že ho přepůlí mačetou a jeho otec pak po zbytek filmu neustále opakuje „wrong kid died“, zatímco se Dewey potácí mezi podiem a odvykačkama.

V malých rolích se tu mihne několik známých lidí – Jack White v roli sjetého Elvise (video), Jack Black jako Paul Mc Cartney, Patrick Duffy jako Patrick Duffy z Dallasu, Eddie Vedder a další. Tohle prostě musíte vidět!

Official
Trailer

Reklamy

2 responses to “Walk Hard: The Dewey Cox Story

  1. teda nevidel jsem to, ale ta fotka z obalu je navic jasnou parodii na serii, co nafotila patricia kennealy s jimem morrissonem. musim to sehnat. btw, reillyho jsem tedka zase po nejake dobe videl v boogie nights a je to fakt klasik. a boogie nights jsem po letech opet zaradil mezi sve all times top 10.

  2. parodie na celej hudebni svet, pecka :)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s