Rychle a zběsile #9

Noví Portishead nejsou až zas tak špatní, ale kdo má (stejně jako v případě posledních Radiohead) dneska ještě chuť se k tomu prokousávat? +++++ Včera jsem v jednom moravském baru pustil kraftwerkovskou Autobahn. Fanoušci Daniela Landy čekali na písničku dlouhých dvaadvacet minut. +++++ Moc jsem se těšil na rozhovor s Antonem Corbijnem, který vyšel minulý týden v Reflexu. Místo jsem dostal jen nezajímavá fakta a provařené historky… a taky jsem měl dojem, že pan redaktor Baldýnský u toho nejspíš luštil křížovku +++++ Chcete pro českou republiku objevit 8bitový zvuk? Být špatnou kopií Crystal Castles a zároveň dosáhnout uznání a být na stránkách hudebních časopisů? K tomu všemu vám bude stačit pouze tento vst plugin. Jo, a než to někam pošlete, oslovte někoho, kdo vám udělá über cool fotky. +++++ Nebyl jsem velkým fanouškem knížek Arthura C. Clarka – budiž mu země lehká – ale do smrtí nezapomenu na ono hrůzné léto roku 1991, kdy v televizi běžel seriál Svět tajemných sil. Duchy a poltergeisty dnes nahradil rovnátkový úsměv farné Ewy. Tož hezké jaro všem.

Reklamy

10 responses to “Rychle a zběsile #9

  1. autobahn jsem slyšel v hospodách za poslední měsíc dvakrát. buď pro ni po letech zase uzrála doba, nebo se potkáváme nepříjemně často.

  2. Nojo, jsou jich tri prdele, ja tu mam jeste treba Basic 64

  3. to jsem zkousel jako prvni, nejak se mi to odmitalo nacist

  4. to museli met landovci pekne kysele drzky :]

  5. není nad to pustit nezkrácenou verzi Echoes od PF předtím než odejdete z baru

  6. sere pes na nejake pluginy.

  7. Na Portishad chut mam, nevim proč bych neměl, chybí ti ucta mladíku, to album si koupim už jen kuli tomu, že to byla ve svý době moje nejoblíbenější kapela a jelikož nevydala špatný album, tak nemam důvod jim nevěřit. Ale pohužel jim neni 14 a nejsou coolfresh in natož aby hráli rovnej beat, takže chápu že tě nezajímaj.

    Jinak já si včera v jukeboxu pustil Clash… a zajímá to někoho?

  8. 2 illbeback: tak to bacha, dummy a portishead byly nejvic. vcetne NYC roseland to mam na origosich. a i kdyz me nova deska v momentech docela bavi (i kdyz v souvislosti s touhle kapelou to slovo pusobi divne), nevim, proc by petr nemohl napsat, ze se mu ti nechce prokousavat. to se totiz vetsinou nechce ani mne a to jsem neco jako jejich fanousek. jestli neco neberu, je to respekt za minuly zasluhy. bud je to dobry nebo to neni dobry. nic mezi.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s